حفاظ دیوار  نرده های فلزی هستند  که بر روی دیوار ساختمان   نصب میگردد و موجب مبگردد محوطه مورد نظر  از هرگونه نفوذ و ورود افراد متفرقه و دزدی مصون بماند. سامان حفاظ یک تولید کننده برتر انواع حفاظ دیوار ساختمان  می باشد که شما می توانید به صورت مستقیم محصولات مورد نظر را  به صورت مستقیم خریداری نمایید .

انواع حفاظ دیوار

دیوار دارای حفاظ های  متنوعی در بازار می باشد که بسته به نیاز های خود میتوانید از انواع حفاظ دیوار  محصول مورد نظر خود  را انتخاب نمایید :

 

1.حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از  حفاظ دیوار می باشد  که به دلیل شباهت و تمثیل از  شاخ های گوزن به این نام  شناخته می شود .

حفاظ شاخ گوزنی دیوار سازه های فلزی و فولادی هستند که با الهام از شاخ گوزن با استفاده از تنیدگی گسترده بر روی دیوار سوار و از ورود افراد از بالای دیوار محافظت می نماید: در ساخت نرده از میلگرد های فولادی (Steel rebar) با استفاده از جوش co2در هم تنیده می شود محبوب ترین نوع حفاظ دیوار می باشد .ما در سامان حفاظ توانسته ایم محصولات را زیباتر با دانش و ایمن تر با تجربه با استاندارد های لازم و استحکام و ماندگاری بالا با تکیه بر دانش خود و استفاده از لایه های محافظتی برترین کیفیت را به ارمغان آوریم .همواره هستیم تا پاسدار اعتماد ها به سامان حفاظ باشیم کافیست برای خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید .

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی  بسته انواع و  تراکم  و ارتفاع و همچنین وزن آن متغییر می باشد که بسته به اندازه دیوار و ارتفاع و نوع حساسیت موضوع و محوطه  مورد استفاده قرار میگیرد ،

حفاظ دیوار شاخ گوزنی  پر استفاده ترین و پر تقضی ترین  نوع نرده های فلزی می باشد که  در محافظت از محوطه مورد استفاده قرار میگیرد .برای جلوگیری از ورود حتما باید با استاندارد  های ویژه ای مورد استفاده قرار گیرد .

 

2.حفاظ بوته ای :

حفاظ بوته ای  یک راهکار  از  انواع محصولاتی می باشد  که با رنگ مشکی و سفید عرضه میگردد و بر روی بلوک هایی که با دستگاه بلوک زن  ساخته می شود مورد استفاده  می شود .

رنگ آمیزی استاندارد و اصولی  و محافظتی لایه ای  بهترین  راهکار برای  بستن راه های نفوذ می باشد  که با استفاده از خدمات سندبلاست  قبل از  رنگ آمیزی و همچنین